Peiliai drožybai

Kalimo kaltų komplektai

Trikampiai kaltai drožybai

Pusapvaliai kaltai drožybai

Apie mus

Šiauliečiai tautodailininkai Antanas ir Darius Lažinskai, tėvas ir sūnus, medžio drožimo, kalimo ir tekinimo įrankius pradėjo gaminti prieš 7 metus ir sėkmingai įžengė į rinką.
Abu meistrai priklauso Šiaulių Tautodailės Sąjungai. Antanas Lažinskas dešimt metų dirbo medžio suvenyrų gamybos įmonėje „Minija“. Būdamas namuose dažnai drožinėdavo įvairias skulptūrėles namie, o sūnus Darius buvo pagrindinis pagalbininkas, kuriam šis amatas labai patiko. 
Medžiui skirtus įrankius meistrai pradėjo gaminti paskatinti kolegų, medžio drožėju, kuriems truko gerų, kokybiškų įrankių. Pradžioje tai buvo labiau pomėgis, kuris palaipsniui išsivystė į individualų verslą. Meistrų pagaminti įrankiai yra perkami ne tik Lietuvoje. Medžio įrankiai yra iškeliavę ir į Australiją, Tasmaniją, Aliaską, Kanadą ir į daugelį kitų Europos šalių.
Antanas ir Darius Lažinskai siūlo įsigyti labai įvairių ir kokybiškų įrankių. Visas laikas yra skiriamas įrankių gamybai, tobulinimui ir realizavimui. Meistrai dalyvauja Lietuvos miestų šventėse, įvairiose mugėse, priima individualius užsakymus. 

SĖKMĖS FORMULĖ: „Norint sulaukti sėkmes, reikia užsitarnauti gerą vardą, tapti žinomu, įsigyti pirkėjų pasitikėjimą ir nuolat tobulėti“ - Antanas ir Darius Lažinskai